Dostawa

Dostawa

Dostawa Gratis przy zamówieniach za kwotę minimum 100 zł – na terenie Wrocławia! 

Promocja nie obejmuje zakupów papieru ksero, który nie wlicza się wartości zamówienia zwalniającego z kosztów transportu.

Staramy się aby wszystkie zamówienia z naszej stałej oferty były realizowane w ciągu 24h jednak nie zawsze się to udaje i wtedy zawsze Cię o tym informujemy!

 

Czas wysłania zamówienia wynosi odpowiednio:
a. w przypadku płatności „za pobraniem” lub przedpłaty poprzez płatności elektroniczne – w ciągu 24h od dnia złożenia zamówienia. Wysyłka zamówień złożonych w dniu roboczym do godziny 14.00 nastąpi w tym samym dniu. Zamówienia złożone po godzinie 14.00 lub w dni wolne zostaną wysłane w następnym dniu roboczym. Wyjątek stanowią produkty, które mają oznaczony inny czas dostawy na kartotece np. 7dni.
b. w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – w ciągu 24h od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu, wyjątek stanowią produkty, które mają oznaczony inny czas dostawy na kartotece np. 7dni

Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy – 2 dni robocze i jest to zależne od wybranego przez klienta operatora dostarczającego.

Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem:
a) firmy kurierskiej , z którą sklep podpisał umowę współpracy.

  • paczka do 30 kg 19 zł z VAT *
  • paczka od 30 do 45 kg 30 zł z VAT *
  • paczka od 45 do 60 kg 50 zł z VAT *
  • płatność za pobraniem do 30 kg  27 zł z VAT *
  • zamówienia powyżej 250 zł transport gratis

b) Odbiór osobisty – możliwy jest w dni robocze od 8-16, przy ul. Braniborskiej 70, we Wrocławiu

 

Gotówka
Gotówka może być pobrana przy dostawie zamówienia lub przy odbiorze osobistym.
Przy odbiorze osobistym nie przyjmujemy płatności kartą.
Przelew
Przelew z odroczonym terminem płatności dostępny jest po uprzednim ustaleniu warunków z naszym Przedstawicielem lub Biurem Obsługi Klienta. Dla Instytucji Państwowych i Samorządowych udzielamy odroczonego terminu płatności: 7 lub 14 dni.
Klienci, którzy preferują płacić przelewem, proszeni są o przekazanie pocztą e-mail kopii aktualnych dokumentów rejestrowych firmy :

  • wypisu z rejestru handlowego spółek lub zgłoszenia działalności gospodarczej
  • zaświadczenia o numerze NIP i Regon


Przedpłata na podstawie zamówienia od Klienta lub faktury Pro forma

Przedpłatę można wnieść na podstawie faktury pro- forma lub numeru zamówienia, który prześlemy na adres e-mail podany w zamówieniu.
Fakturę pro-forma wystawiamy po skompletowaniu i przygotowaniu zamówienia do realizacji. Po otrzymaniu wpłaty zamówienie jest gotowe do odbioru lub zostaje wysłane do odbiorcy .

 

Nr rachunku bankowego

Wpłaty wraz z podaniem numeru faktury i złożonego zamówienia, prosimy wysłać na nasz rachunek bankowy.

ING Bank 72 1050 1575 1000 0090 7547 5104

Art-Biuro s.c. ul. Braniborska 70, 53-680 Wrocław

 

System nie przelicza wagi przesyłki, dlatego ostateczny koszt dostawy będzie znany po skompletowaniu zamówienia. Jeśli przekroczy on wartość jednej paczki Klient zostanie o tym poinformowany przed wysyłką.

Możemy wysłać zamówienie przez Twoją firmę kurierską na koszt Klienta. Prosimy o podanie nazwy firmy kurierskiej i Twojego nr klienta. Dostawa na koszt Klienta.

 

 

GWARANCJA  ZWROTU I REKLAMACJE

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu będziesz niezadowolony  z dokonanego zakupu,  przyjmiemy towar  w terminie 10 dni od daty zakupu. Wówczas prosimy o poinformowanie nas w formie pisemnej i podanie numeru dokumentu zakupu. Produkt musi  posiadać oryginale opakowanie i nie może nosić śladów użytkowania. Reklamacje towarów wadliwych przyjmujemy i załatwiamy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Reklamacje ilościowe przyjmujemy do 48h od momentu przyjęcia dostawy.